Suomen Keskustan kunnanvaltuutetut Hausjärvellä

Hietanen Satu
kunnanhallituksen jäsen
040 727 6011
Kalliontie 7
12100 Oitti
satu.hietanen@palvelunelio.fi

Jaakkola Simo
tarkastuslautakunnan puheenjohtaja, terveyskeskuksen tarkastuslautakunta
040 900 9414
Sepäntie 16
12240 Hikiä
simojj.jaakkola(at)gmail.com

Lehtonen Juha
050 410 8482
Taavetintie 3
05800 Hyvinkää (Monni)
jl77_ipa@hotmail.com

Lokinperä Pekka
kunnanhallituksen puheenjohtaja
050 336 1342
Umpistentie 23
12100 Oitti
pekka.lokinpera@elisanet.fi

Malin Kaisa
sivistyslautakunnan puheenjohtaja
040 578 4909
Huvijärventie 7
12100 Oitti
kaisan.maili@gmail.com

Pesula Elmeri
ympäristölautakunnan jäsen

Smeds Kati
kunnanvaltuuston II varapuheenjohtaja
045 6661366
kati.smeds@icloud.com

Toivonen Sisko
kunnanhallituksen jäsen
040 5394531
sisko.toivonen79@gmail.com

 

Suomen Keskustan varavaltuutetut

Tolonen Marja
teknisen lautakunnan varapuheenjohtaja

Ristavaara Heini
050 379 8687
Erkyläntie 306
11130, Riihimäki
heini.ristavaara@gmail.com

Lumivuokko Maria
ympäristölautakunnan jäsen
040 7386091
Hellämäentie 61 A
05800 Hyvinkää (Monni)
maria.lumivuokko@gmail.com

Tonteri Mika
teknisen lautakunnan jäsen
mika.tonteri@te-toimisto.fi

Miettunen Outi
terveyskeskuksen yhtymähallituksen jäsen
045 1694626
Koirakoski
12100, Oitti

Pyrä Markku
sivistyslautakunnan jäsen
0400 100 767
Ohikulkutie 519
12310 Ryttylä
markku.pyra24@gmail.com

Vakkilainen Marjut
perusturvalautakunnan jäsen
040 525 1945
Kuruntie 105
12240 Hikiä
marjut.vakkilainen@gmail.com

Peltonen Riku

 


OLIKO SISÄLLÖSTÄ APUA?

Kyllä 0 Ei 0 Kyllä 0 Ei 0