Kansallisen Kokoomuksen kunnanvaltuutetut Hausjärvellä

Arovuori Kyösti
tarkastuslautakunnan varapuheenjohtaja
040 515 8953
Viitalantie 40
12100, Oitti
kyosti.arovuori@gmail.com

Brotherus Ilkka
ympäristölautakunnan jäsen

Nuora Timo
kunnanhallituksen II varapuheenjohtaja
040 511 9008
Kotiniityntie 4
05800 Hyvinkää, (Monni)
timo.t.nuora@gmail.com

Ruottu Marko
teknisen lautakunnan puheenjohtaja
0400 481 468
Niittyvillantie 3
05800 Hyvinkää, (Monni)
marko@ruottu.fi

Stråhle Jarkko
kunnanhallituksen jäsen
045 270 5555
Kievarinkuja 8
12240, Hikiä
jarkko@strahle.fi

Suomela Sampsa
040 040 5130
sampsa.suomela@putkinet.fi

Tiippana Risto
kunnanvaltuuston puheenjohtaja, terveyskeskuksen yhtymähallituksen jäsen
044 556 3803
Viitalantie 38
12100, Oitti
risto.tiippana@lahitapiola.fi

 

Kansallisen Kokoomuksen varavaltuutetut

Jansson Jonas
perusturvalautakunnan jäsen
0400 699 208
Karantie 336
12350, Turkhauta
jonas.jansson@kolumbus.fi

Laine Jyri
040 551 0684
Lukkarinkuja 6 B 5
12240, Hikiä
jyri@maanrakennusliikelaine.com

Oksanen Minna
teknisen lautakunnan jäsen

Oesch Marja
sivistyslautakunnan varapuheenjohtaja
040 861 3075

Laitinen Pekka
sivistyslautakunnan jäsen

Pakkanen Marjaana
pakkanenmarjaana@gmail.com

Laine Sari


OLIKO SISÄLLÖSTÄ APUA?

Kyllä 0 Ei 0 Kyllä 0 Ei 0